BoB

Adrian Miller aka Bboy Bob
Od ponad dekady silnie związany z polską sceną bboying'u. Członek jednej z największych i najstarszych ekip aktywnie działających w Trójmieście – Mad Smokers Crew. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wziął udział w dziesiątkach wydarzeń w Polsce i na świecie. Fanatyk Breaków, Funku oraz klasycznych kawałków hip-hopowych. Człowiek, który utwory rozkłada na czynniki pierwsze, nie tylko je słucha.

W 2006 roku rozpoczął swą przygodę z trójmiejską gastronomią. Pracownik techniczny, szatniarz, barbeck, barman, organizator imprez, menadżer ds. muzycznych. Na przestreni 6 lat przeszedł wszystkie te szczeble stanowisk w gdyńskich oraz sopockich klubach. Co jednocześnie sprawiło, iż imprezy przygotowywane przez Boba otrzymały statut tzw. ‘pewniaka’. Każde wydarzenie zawsze uwzględniało wszelkie problematyczne aspekty klubu i było dopięte na ostatni guzik. Dzięki temu artyści bardzo chętnie z nim współpracują.

W 2013 roku wstąpił w szeregi ekipy Tru:Funk, kolektywu djsko-producenckiego, serwującego w Trójmieście koktajl funkowo-breakbeatowych brzmień. W tym samym roku wraz z przyjaciółmi założył największy portal o tematyce Hip Hop w Polsce północnej – WolneStyle.pl. Portal zajmuje się zarówno informacjami bieżącymi, jak również wspieraniem działań związanych z propagowaniem kultury Hip Hop na Pomorzu. Organizuje bitwy freestylowe, nagrywa mixtape’y, kręci teledyski. Aktualnie portal skradł serca ponad 16 000 osób, dalej rosnąc w siłę...

Jak krótko scharakteryzować Boba w jednym zdaniu?
Szukasz dobrze zorganizowanej imprezy? Szukaj Boba.