MAX SUGAR

Coś jest w jego dźwiękach, co sprawia, że nawet najbardziej gorzkie dni bedą dobrze smakować. Inspirowany i napędzany przez wszystko wokół, Max Sugar zaczynał pod koniec lat 90-tych bawiąc się FastTrackerem, Re-Birthem i innym softem.

Jego zespół, Heliocentrycznie, wyróżniał się na tle innych kapel hiphopowych oryginalnym lekkim stylem. Chłopaki nieźle namieszali na scenie rodzinnego miasta, grając z kapelą na żywo i koncertując z leniwymi dźwiękami i pozytywnym przekazem. Później, w 2005, jego produkcje solowe zyskały uznanie akademii muzycznej Red Bulla. Będąc w Seattle, odstawał od grupy uduchowionych ‘artystów’ i bardziej skupił sie ma darmowym browarze niż budowaniu relacji... Co naturalnie zbliżyło go do innych outsiderów.

Dziś, mocno pod wpływem nowych beatów z Los Angeles, nowoczesnego brzmienia syntezatorów, industrialnej perkusji i miękkich klawiszy Rhodes, Max pragnie stać sie częścią zamieszania na tej nowatorskiej scenie muzycznej. Bardziej po to, by umilać innym dzień niż by rozruszać ich w nocy.