XLNT 009
Mateo Paz feat. Meg – Take A Break

Szukacie zręcznego połączenia Funku i muzyki House? Możemy z przyjemnością waspoinformować, że właśnie to znaleźliście. Najnowsze wydawnictwo XLNT Records – Mateo Paz feat. Meg ‘Take A Break’ – to świeża i pełna pozytywnych wibracji mieszanka, która z pewnością rozbuja niejeden parkiet.

Będąc DJem od ponad 16 lat i mając na koncie granie przed tak wielkimi nazwiskami na scenie muzyki elektronicznej jak Carl Cox i Armin van Buuren, kilka lat temu Mateo Paz skierował swe kroki w stronę produkcji muzycznej i rozpoczął współpracę z młodą i pełną pasji wokalistką Meg. Choć ‘Take A Break’ zostało nagrane już jakiś czas temu i nieustannie puszczane było w różnych stacjach radiowych, nie doczekało się wydania… Aż do dzisiaj.

Uzupełnieniem obu wersji numeru, zarówno oryginalnej, jak i instrumentalnej, są dwie wersje remixu autorstwa Davida Sonido, zabierające nas do świata dźwięków Nu Disco. Przebudzenie mocy Mateo Paz i Meg właśnie nastąpiło, być może to zapowiedź dużo dłuższej przygody z dokonaniami tego duetu. Czy tak się stanie? Pozostawiamy to waszej ocenie.

Tracklista:
Mateo Paz feat. Meg – Take A Break
Mateo Paz feat. Meg – Take A Break (instrumental mix)
Mateo Paz feat. Meg – Take A Break (David Sonido remix)
Mateo Paz feat. Meg – Take A Break (David Sonido instrumental remix)